OndRA Loučím
zakladatel studia
Grafické studio SAMUDRA DESIGN jsem založil na začátku roku 2019 po rozdělení studia Atypa, které na poli grafického designu působilo 7 let a za tu dobu nasbíralo mnoho cenných zkušeností. Oboru se však profesionálně věnuji již od dokončení studia obalového designu v roce 2007.
Název studia je inspirovaný indonézským výrazem pro "moře". Zde, konkrétně na Bali, totiž trávím velkou část roku a moře je mi nekonečnou zásobárnou kreativní energie, ať je to při ranním surfování na jeho vlnách, nebo během večerního pozorování zapadajícího slunce na jeho břehu. " 
VERONIKA KUŽEL HARCUBOVÁ
grafická designerka

Můj střed vesmíru se nachází v Máchově kraji, odkud pocházím, a kde čerpám energii v oblíbených činnostech: plachtění na jezeře, cyklistice, józe i během putování v přilehlých borových lesích.
Oboru grafičky jsem se začala profesionálně věnovat po dokončení studia na Vyšší odborné škole obalové techniky a designu v roce 2010. Tam jsem se, tenkrát ještě nevědomky, minula s mým budoucím "šéfem" Ondrou, se kterým spolupracuji od roku 2016. Do této doby jsem působila 6 let v reklamní agentůře Robotik s.r.o." 
Back to Top